RELAXAČNÍ JÓGA – NOVÉ SKUPINOVÉ CVIČENÍ

• 12.12.2019

Vážení pacienti, od 7.1.2020 jsme pro Vás připravili nové skupinové cvičení – relaxační jógu. Přijďte se zbavit stresu a na chvíli se zastavit v hektickém dni. Lekcí vás provede Eva Indruchová, certifikovaná instruktorka Hatha jógy a od roku 2019 registrovaná u mezinárodně uznávané organizace Yoga Alliance. Eva se józe věnuje přes 10 let a její lekce jsou jemné a pomalé. Hlavním cílem je znovu objevit sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a uvolnit se. Součástí každé lekce je závěrečná aroma relaxace.

Lekce jsou vhodné pro všechny, a to včetně úplných začátečníků. Potřebujete pouze pohodlné oblečení, případně deku na závěrečnou relaxaci. Jógamatky jsou na místě zdarma k dispozici.

TĚŠÍME SE NA VÁS KAŽDÝ ČTVRTEK 17:45-18:45 po předchozím objednání na tel. +420 251 116 600.

CENA LEKCE: 150 Kč, případně lze zakoupit 10 lekcí za zvýhodněnou cenu 1.350 Kč (lze využít i na další skupinová cvičení u nás).