NABÍDKA PRÁCE – SESTRA NA MALVAZINKÁCH (NIP/DIOP)

• 25.5.2020

Nabízíme perspektivní práci a hned dva silné důvody pro okamžitou změnu vašeho stávajícího zaměstnání: základní mzdu vyšší než ve státních tabulkách a náborový příspěvek až 70.000 Kč vyplácený už od prvních měsíců. Sestřičky, pojďte pracovat na Malvazinky! Jste týmový hráč a baví Vás práce s lidmi? Naplňuje Vás práce sestry a spokojenost pacientů je pro Vás na prvním místě? Chcete pracovat v příjemném moderním prostředí a přátelském kolektivu?

Dva důvody už jsme vám dali. Ale je jich mnohem více. Individuální plánování služeb, žádné příjmy v noci, rodinné prostředí – všichni se u nás známe a vzájemně si pomáháme, wellness, fitness a zdravotní péče se slevou pro Vás i Vaši rodinu, 5 týdnů dovolené a zvýhodněná rekreace, výborná dopravní dostupnost, možnost parkování.

Od Vás očekáváme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., pozitivního a týmového ducha a vstřícný a laskavý přístup k pacientům. Volejte +420 234726004, pište .

…domluvíme si osobní schůzku a podíváte se, jak to u nás vypadá.

Těšíme se na Vás!

Více o této pozici se dočtete ZDE!