NOVÁ OPATŘENÍ UPRAVUJÍCÍ VSTUP NA KLINIKU

• 19.11.2021

Vážení klienti,

vstup na kliniku za účelem čerpání komerčních produktů, rekondičních služeb a wellnessových procedur (masáže, vířivé vany, bazén, sauna, skupinová cvičení, posilovna, dotační program pro pracovníky ve zdravotnictví) je s účinností od pondělí 22. listopadu 2021 možný pouze po předložení jednoho z níže uvedených potvrzení ve vytištěné nebo elektronické podobě:

1. potvrzení o kompletní vakcinaci, ukončené min. před 14 dny (obě dávky, či jedna v případě jednodávkové vakcíny),
  2. lékařské potvrzení o prodělání COVID-19 v předchozích 180 dnech.

Děti do 18 let, lidé s kontraindikací k očkování (záznam v ISINu) a lidé, kteří očkování právě podstupují, se mohou i nadále prokázat negativním PCR testem (ne starším 72 hod).

Toto opatření je platné ve všech zařízeních MEDITERRA s.r.o. a pro všechny klienty bez výjimky. Děkujeme, že všechna platná opatření dodržujete!